Usługi

Kolportaż ulotek

No Limits 24 to doświadczona firma, która zajmuje się sprawną dystrybucją wszelkiego rodzaju ulotek, gazetek, wydawnictw i materiałów reklamowych lub promocyjnych, dostarczając je w profesjonalny sposób do skrzynek lub pod drzwi Klientów.

Dystrybucja bezadresowa pozwala na błyskawiczne dotarcie do grupy docelowej, a bezpośredni sposób kolportażu reklamy zapewnia jej większą efektywność. Zachęcamy do skorzystania z usługi kolportażu ulotek na terenie Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Gdańska, Lublina, Katowic, Gdyni czy Poznania.

kolportaż ulotek
sr_927968

Kolportaż ulotek na najwyższym poziomie

Uczciwy i solidny kolportaż to usługa, z której słyniemy.
Gwarantujemy rzetelny kolportaż materiałów reklamowych – roznoszenie gazetek reklamowych do skrzynek, rozdawanie ulotek przechodniom czy dystrybucję do różnego rodzaju placówek lub firm. Działamy we wskazanym przez Klienta miejscu i czasie. Umożliwiamy stałą kontrolę wykonywanych przez nas usług.

Rzetelny, uczciwy kolportaż ulotek i zróżnicowana dystrybucja – firma No Limits 24 zaprasza!

Zgodnie z badaniami rynkowymi spersonalizowana oferta dostarczona bezpośrednio do rąk Klienta, jest o wiele skuteczniejsza i tańsza, niż ta zamieszczona w środkach masowego przekazu.

W odpowiedzi na rosnące potrzeby oraz oczekiwania Klientów służymy pomocą w kompleksowym przygotowaniu i realizacji outdoorowych kampanii reklamowych, a także w innych rodzajach działań marketingowych firmy – promocje, atrakcyjny towar, przecena, wyprzedaż, nowe formy działalności.

W przypadku kampanii związanych z otwarciem nowych placówek, oprócz dystrybucji bezadresowej możemy przeprowadzić dopasowaną do odbiorców kampanię reklamową. Obejmuje ona: plakatowanie, przyczepę reklamową typu billboard, pracę hostess oraz dystrybucję gazetek reklamowych “z ręki” w wybranych punktach miast.

Hostessy

Roznoszenie ulotek to nie jedyna domena naszej działalności. Jako zespół doświadczony w organizacji akcji reklamowych i promocyjnych, proponujemy kampanie reklamowe obsługiwane przez hostessy.

Hostessy pracujące dla NO Limits 24 Sp. z o.o. S.K.A. zostały starannie zrekrutowane i przeszkolone. Zapewniamy, że potrafią w profesjonalny sposób przekazać wiedzę na temat reklamowanego produktu.

Jesteśmy elastycznym i otwartym na nowe wyzwania zespołem. Chętnie podejmujemy się nietypowych zadań. Służymy fachowym doradztwem, a w codziennej pracy wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dopinamy na ostatni guzik.

kolportaż ulotek - NoLimits24

Druk

Poza dystrybucją ulotek reklamowych oraz obsługą eventów przez hostessy, zajmujemy się również projektowaniem grafik.

Dobra grafika nie tylko przyciągnie uwagę Klienta, ale również wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji. Ponadto pomysłowy projekt jest w stanie na stałe związać Twoją markę z Klientem. Wiemy, jak zainteresować grupę docelową i zbudować zaufanie wobec produktu oraz firmy.

Realizujemy powierzone projekty z pasją i zależy nam na tym, aby efekt naszej pracy odzwierciedlał zaangażowanie. Wszystkie zlecenie traktujemy wyjątkowo i taki też jest rezultat działań NO Limits 24 Sp. z o.o. S.K.A.

  LOKALIZACJA

  ul.Iłżecka 71d

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  EMAIL

  ZOBACZ NAS NA:

  Copyright by Twojastrona 2022.