NoLimits24 Bez ograniczeń w biznesie!
Czym się
zajmujemy?

Kolportaż ulotek WIĘCEJ

kolpoNo Limits 24 Sp. z o.o. S.K.A. zajmuje się dystrybucją wszelkiego rodzaju ulotek, wydawnictw i materiałów reklamowych, dostarczając je w profesjonalny sposób do skrzynek lub pod drzwi Klientów. Oferujemy kolportaż ulotek na terenie takich miast jak m.in. Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Gdańsk i Poznań. Dystrybucja bezadresowa pozwala na błyskawiczne dotarcie do grupy docelowej, a bezpośredni sposób kolportażu reklamy zapewnia jej większą efektywność.

Rzetelny i uczciwy kolportaż

Zgodnie z badaniami rynkowymi oferta dostarczona bezpośrednio do rąk Klienta jest skuteczniejsza i tańsza niż zamieszczona w środkach masowego przekazu. Służymy pomocą w przygotowywaniu i realizacji outdoorowych kampanii reklamowych oraz w innych rodzajach działań marketingowych firmy tj.: promocje, atrakcyjny towar, przecena, wyprzedaż, nowe formy działalności etc. Gwarantujemy rzetelny kolportaż materiałów reklamowych we wskazanym miejscu i czasie oraz możliwość kontroli wykonywanych przez No Limits usług. Uczciwy i solidny kolportaż to usługa, z której słyniemy. W przypadku kampanii związanych z otwarciem nowych placówek, oprócz dystrybucji bezadresowej możemy przeprowadzić kompleksową kampanię reklamową. Obejmuje ona: plakatowanie, przyczepę reklamową typu billboard, pracę hostess oraz dystrybucję gazetek reklamowych “z ręki” w wybranych punktach miast.

Hostessy WIĘCEJ

hostessy (1)

Roznoszenie ulotek to nie jedyna domena naszej działalności. Jako zespół doświadczony w organizacji akcji reklamowych i promocyjnych, proponujemy kampanie reklamowe obsługiwane przez hostessy.

Hostessy pracujące dla Limits 24 Sp. z o.o. S.K.A. zostały starannie zrekrutowane i przeszkolone. Zapewniamy, że potrafią w profesjonalny sposób przekazać wiedzę na temat reklamowanego produktu.

Jesteśmy elastycznym i otwartym na nowe wyzwania zespołem. Chętnie podejmujemy się nietypowych zadań. Służymy fachowym doradztwem, a w codziennej pracy wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dopinamy na ostatni guzik.

Projektowanie WIĘCEJ

projektowaniePoza dystrybucją ulotek reklamowych oraz obsługą eventów przez hostessy, zajmujemy się również projektowaniem grafik. Dobra grafika nie tylko przyciągnie uwagę Klienta, ale również wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji. Ponadto pomysłowy projekt jest w stanie na stałe związać Twoją markę z Klientem. Wiemy, jak zainteresować grupę docelową i zbudować zaufanie wobec produktu oraz firmy.

Realizujemy powierzone projekty z pasją i zależy nam na tym, aby efekt naszej pracy odzwierciedlał zaangażowanie. Wszystkie zlecenie traktujemy wyjątkowo i taki też jest rezultat działań Limits 24 Sp. z o.o. S.K.A.